Le Mans bolji od Nancya

Francuska Ligue 1

Teme:

Danas su odigrana dva susreta francuskog Le Championnata. Auxerre i Rennes su remizirali, odigravši 0:0, dok je Le Mans sa 2:0 bio bolji Nancya...

Auxerre je protiv Rennesa imao terensku incijativu, više su držali loptu u svom posjedu, ali to nisu uspjeli pretvoriti u pogotke, te je Rennes uspio uzeti bod sa Stade de l´Abbé Deschamps.

Le Mans je došao do važna tri boda, savladavši na svom terenu Nancy. Domaći su u vodstvo došli u 29. minutu, nakon katastrofalne greške odbrane Nancya, Berenguer je pospremio loptu u svoju mrežu. Pobjede Le Mansa potvrdio je u 65. minuti Lamah za konačnih 2:0.