Ledley King iza rešetaka

Adnan Beganović

Odbrambeni fudbaler i kapiten Tottenhama, Ledley King, uhapšen je u ranim jutarnjim satima ispred jednog noćnog kluba u Londonu.

BBC javlja da je King uhapšen zbog nanošenja teških tjelesnih povreda jednom 24-godišnjem mladiću.

King je odigrao čitavu utakmicu u remiju svoje momčadi na gostovanju kod Evertona na Goodison Parku (0:0) u okviru 36. kola Premiershipa.

Nakon toga vratio se u London u potragu za noćnim provodom koji je prema BBC-u završio pritvaranjem engleskog fudbalera.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije