Lijep gol Tošića u trijumfu CSKA Moskve

Nogometaši CSKA slavili su u gostima kod Amkara s 3:1 u 28. kolu ruske Premier lige.

CSKA je novom pobjedom došao na samo bod od vodećeg Zenita, koji ima i utakmicu manje.

Moskovljani su poveli golom Džagoeva u 39. minuti, ali je Pejev izjednačio za Amkar u završnici prvog dijela. U 55. minuti Tošić postiže lijep gol za goste, a Doumbia je okončao sve dileme oko pobjednika u 82. minuti.

Krasnodar je pogotkom Arija iz 15. minute slavio u Novgorodu protiv Volge, koja je promašila penal u 75. minuti, a tragičar je bio Karjaka. U toku je duel Rostova i Dinama Moskve, a gosti su rano stigli u vodstvo (1:0).