Lille bolji od Marseillea u derbiju, slavio i Nantes

Ligue 1, 16. kolo

Dvije utakmice 16. kola francuske Ligue 1 odigrane su večeras, a pobjede su upisali Lille i Nantes.

Derbi susret igrali su Lille i Marseille, a na kraju je domaći tim slavio minimalnu pobjedu rezultatom 1:0

Marseille je bio nešto konkretniji rival, ali na kraju su u posljednjim trenucima primili gol, koji ih je koštao poraza. Prethodno su oba tima imala nekoliko dobrih prilika, a pobjednik je odlučen u drugoj minuti nadoknade. Roux je pogodio za pobjedu Lillea od 1:0.

Nantes je slavio domaću pobjedu protiv Valenciennesa s 2:1. Gosti su golom Saeza vodili od 52. minute, ali je Nantes golovima Bedoye u 59. minuti, te je Arstiguiete u 89. minuti stigao do pobjede.