LIVE: Premijer liga BiH u fudbalu, 25. kolo

Završeno je šest utakmica 25. kola Premijer lige BiH:Željezničar - Modriča Maxima 4:1, Laktaši - Orašje 5:2, Leotar - Sarajevo 2:0, Žepče - Velež 1:3, Posušje - Slavija 3:0, Široki Brijeg - Travnik 1:0.

Na Tušnju je počeo susret Sloboda - Jedinstvo (0:0), dok se utakmica između Zrinjskog i Čelika igra od 19.30 sati.

Hvala što se pratili prenose na www. SportSport.ba

Počela su druga poluvremena. Trenutni rezultati su: Željezničar - Modriča Maxima 4:1, Laktaši - Orašje 5:2, Leotar - Sarajevo 2:0, Žepče - Velež 1:3, Posušje - Slavija 3:0, Široki Brijeg - Travnik 1:0.
U večernjem terminu igraju: Sloboda - Jedinstvo (18) i Zrinjski - Čelik (19.30).Kraj utakmice: Žepče - Velež 1:3

Željezničar - Modriča Maxima 4:1 Gooolll!

U toku je 86. minut

Slično kao u Žepču i na Grbavici su Modričani iskoristili malu uspavanost Željezničara i došli do počasnog gola

Žepče - Velež 1:3 Gooolll!

U toku je 83. minut

Žepče iskoristilo opuštanje gostiju za smanjenje vodstva na 1:3. Posušje želi do četvrtog gola, kao i Željezničar do petog u Sarajevu, ali se mreže nisu tresle. Travnik propustio veliku priliku preko Helvide za izjednačenje.

Leotar - Sarajevo 2:0 Gooolll!

U toku je 79. minut

Terenska nadmoć krunisana u Trebinju. U samo nekoliko minuta Leotar postigao dva gola.

Laktaši - Orašje 5:2 Gooolll!U toku je 77. minut

Laktaši postigli i peti gol. Ponovo je strijelac bio Mikić. Travničani se ne predaju na "Pecari" kao što je to učinila Modriča na "Grbavici", a Željo i dalje napada

Laktaši - Orašje 4:2 Gooolll!
U toku je 74. minut

Veliki preokret u Laktašima koji su kreirali Rađenović i Mikić. Orašani propustili veliku priliku da osiguraju opstanak. Leotar i dalje bezuspješno pokušava doći do gola.

Željezničar - Modriča Maxima 4:0, Posušje - Slavija 3:0 Gooolll!

U toku je 63. minut

Leotar vrši opsadu gola Sarajeva, ali je Alaim sa "sto ruku".

Majstorija Semira Štilića za ubjedljivih 4:0. U Posušju domaćin preko Vrankovića i treći put matiro Dujkovića.

Mnogo uzbuđenja na utakmicama 25. kola. Laktaši žele postići i treći gol, kao i Leotar u Trebinju , ali je Alaim nesavladiv. Travničani žele izjednačenje, no domaća odbrana je stamena.

Laktaši - Orašje 2:2 Gooolll!  U toku je 54. minut

Prvi gol u nastavku pao u Laktašima. Strijelac je bio Mitić koji je anulirao prednost od 0:2 koju je imalo Orašje. Prednost udvostručili i domaćini.

Na poluvremenu utakmice u Sarajevu, na centru igrališta brak sklopili Željko Andrić i Vanja Žujić.

ČESTITAMO!!!U toku je 49. minut

Kraj prvog poluvremena na utakmicama 25. kola Premijer lige BiH. Trenutni rezultati su: Željezničar - Modriča Maxima 3:0, Laktaši - Orašje 1:2, Leotar - Sarajevo 0:0, Žepče - Velež 0:2, Posušje - Slavija 2:0, Široki Brijeg - Travnik 1:0. U večernjem terminu igraju: Sloboda - Jedinstvo (18) i Zrinjski - Čelik (19.30).U toku je pauza na utakmicama.

Strijelci se malo utišali pred kraj poluvremena, a doista toga je već riješeno. To se posebno odnosi na susrete u Sarajevu i Žepču. Napadači su bili efikasni, ali je posjeta jako loša.

Posušje - Slavija 2:0, Laktaši - Orašje 1:2 Gooolll!U toku je 44. minut

Posušje slavi drugi gol, Laktaši su smanjli i ulaze u neizvjesniji drugi dio.

Modriča je u samo dvije minute potpoljena u Sarajevu. Prvo je pogodio Rovčanin za 2:0, a zatim je isti igrač asistirao Dialibi za 3:0.

Željezničar - Modriča Maxima 3:0 Goolll!

Žepče - Velež 0:3, Široki Brijeg - Travnik 1:0
U toku je 41. minut.

Nakon nekoliko brzih golova trenutno je malo zatišje, a prva poluvremena polako ulaze u zadnjih 15-tak minuta.

Laktaši - Orašje 0:2 Gooolll!U toku je 26. minut

Poklon golmana Slavije iskoristio Krstanović za 1:0. U Laktašima veliko iznenađenje. Orašje povelo sa 2:0.

Posušje - Slavija 1:0 U toku je 24. minut

Velež propustio idealnu priliku za povećanje vodstva.

Semir Štilić izveo fantastičan slobodan udarac, a golman Tripić samo je pogledom ispratio loptu u mrežu. Na "Pecari" Travnik prvi zaprijetio, ali je udarac Hrustanović promašio.

Željezničar - Modriča Maxima 1:0 Gooolll!U toku je 17. minut

Leotar krenuo nešto ofanzivnije prema golu Sarajeva, dok na Grbavici Modriča želi otvorenom igrom da stigne do povoljnog rezultata. Tako je Purić imao priliku za vodstvo Modričana. Na drugoj strani zaprijetio je Štilić.

Gosti poveli na oba stadiona na sličan način. Greške odbrane Laktaša kazio Halilović, a Žepča Drakul.

Žepče - Velež 0:1 Goolll!

Laktaši - Orašje 0:1 Gooolll!

U toku su početna ispitivanja snaga na svim stadionima. Za sada se ništa konkretno ne dešava.

Informacija je nezvanična, ali naš repotret sa Grbavice kaže kako će se na poluvremenu susreta, na centru terena, upriličiti svečana ceremonija vjenčanja jednog vjernog "Manijaka" i njegove djevojke. Ukoliko se to dogodi - čestitamo!

Kako javlja naš reporter sa Grbavice itekako se osjeti eliminacija Željezničara iz Kupa BiH jer se do sada skupilo veoma malo navijača, negdje oko 500. "Robijaši" su na putu ka Mostaru i za sada sve protiče bez problema.