Nakon prolaska u četvrtfinale Lige prvaka
Ludnica na aerodromu nakon dolaska Terimovih osvajača
Galatasaray je u utorak navečer slavio protiv Schalkea na Veltins areni 3:2 i tako izborio plasman u četvrtfinale Lige prvaka.
Nakon što su imali nevjerovatnu podršku u Njemačkoj, fudbaleri Galatasaraya su dočekani na veličanstven način u Istanbulu. Terimova ekipa jedva se probila do autobusa, a potom su zapjevali zajedno sa navijačima.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.