Ludnica u Istanbulu: Spektakularan gol Aleksića za vodstvo Basaksehira od 2:0

Golčina igrača turskog tima

Endin Čaušević

Fudbaleri Basaksehira igraju na svom terenu protiv Sportinga revanš meč šesnaestine finala Evropske lige.

U prvom meču Sporting je slavio sa 3:1, ali je Basaksehir već nakon prvog poluvremena večeras uspio postići dva gola, te sada ima rezultat koji ih vodi dalje.

Domaći su poveli u 31. minuti utakmice kada je nakon kornera Višće konfuziju odbrane gostiju iskoristio Škrtel koji je pogodio tza 1:0.

U posljednjim momentima prvog dijela Basaksehir je zabio i drugi gol. Strijelac spektakularnog gola iz slobodnjaka bio je Aleksić.