Ima igrača i kojima se ne ostaje u PSG-u
Lugano: Želim napustiti PSG
Urugvajski odbrambeni fudbaler Diego Lugano svim silama će nastojati napustiti PSG.
Lugano je drugi dio prošle sezone proveo na posudbi u Malagi, a nakon isteka pozajmice mora se vratiti u PSG u kojem mu se nikako ne ostaje.
"Vratit ću se u PSG jer je moja pozjamica istekla. Moram početi pripreme sa PSG-om, ali namjeravam promijeniti klub. Nadam se da ću dogovoriti raskid ugovora, kako bi što lakše pronašao novi klub", izjavio je Lugano.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.