Lyon opet prvi u Francuskoj

Ligue 1

Nogometaši Lyona slavili su u Guingampu s 3:1 u 31. kolu francuske Ligue 1.

Lyon je na teškom gostovanju upisao 18. pobjedu i ponovo zasjeo na vrh, sa dva boda prednosti nad PSG-om.

Gosti sa Gerlanda poveli su golom Fekira u 26. minuti, a onda je u 39. minuti prvi strijelac kluba, Lacazette, s bijele tačke povisio na 2:0.

Pola sata prije kraja je N’Jie postigao treći gol za sjajnu gostujuću momčad, a Guingamp preko Beauvuea u 80. postigao utješni gol.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Napomenimo da su domaći od 44. minute igrali bez Kerbata, koji je dobio direktan crveni karton.