Lyon sve bliže novom naslovu
Nova pobjeda 'Lavova'

M. Maksimović

U Francuskoj su se igrale utakmice 31. kola, na rasporedu je bilo šest utakmica. Metz našeg Miralema Pjanića je ponovo poražen, ovaj put je tri boda uzeo Toulouse...

Dvostruki strijelac za pobjedu gostiju je bio Kamerunac Achille Emana u 80. i 82. minuti. Lyon je također slavio u gostima protiv Valenciennesa pobijedivši 2-1. Govou je sva tri boda gostima donio golom u 64. minuti. Poveli su u osmoj minuti preko Keite, a u 27. je za domaće izjednačio Chelle. Nakon ove šeste pobjede zaredom ''Lavovi'' imaju devet bodova prednosti ispred Bordeauxa.