Mahmutović Teplicama donio tri boda

Igrao i Čajić

Adnan Beganović

U okviru 19. kola češkog fudbalskog prvenstva Teplice su na svom terenu s minimalnih 1:0 savladale drugoplasiranu momčad prvenstva Slovan Liberec, a jedini pogodak na utakmici postigao je bh. internacionalac Aidin Mahmutović.

Fudbaleri Teplice večeras su pred svojim navijačima s minimalnih 1:0 savladali Slovan Liberec.

U prvih 45. minuta nije bilo golova, a u 53. minuti bh. napaač Mahmutović savladao je golmana gostujuće momčadi. Ovo je bio sedmi Mahmutovićev gol u prvenstvu, a Teplice se nakon 19 odigranih kola nalaze na 7. mjestu prvenstvene tabele.

Treba istaći da je i Aldin Čajić odigrao svih 90 minuta za Teplice, te da je bio jedan od zapaženijih igrača na terenu.