
Velimir Stojnić i njegovi izabranici do posljednjeg kola regularnog dijela prvenstva vodit će veliku bitku za play-off.
Da su crveno-bijeli na pravom putu da to i ostvare, govori i jučerašnja pobjeda nad šamačkim Borcem od velikih 5:1 u Gradišci.
Prvo ime ovog susreta bio je Aleksandar Majdanac, koji je u svoju statistiku upisao hat-trick.
"Ova tri gola mnogo će mi značiti na samopouzdanju. Odigrali smo jednu kvalitetnu utakmicu, te smo bili bolji tim tokom cijelog susreta. Nadam se da ćemo nastaviti u ovakvom ritmu", izjavio je za SportSport.ba napadač Kozare, Aleksandar Majdanac.
Kao primarni cilj na početku sezone, tim iz grada na Savi postavio je učešće u play-offu.
"To je ono što želimo. Iako imamo težak raspored u predstojeća dva kola mi vjerujemo da uz dobru igru i maksimalno zalaganje možemo stići do željenog cilja", dodaje Majdanac.
Trenutno, Gradiščanci zauzimaju šestu poziciju sa 26 osvojenih bodova. Do kraja regularnog dijela šampionata, ostala su još dva kola. U narednom će crveno-bijeli gostovati u Foči, dok će u posljednjem dočekati Drinu iz Zvornika.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.