Majstorija Holebasa za novu pobjedu Watforda

Watford slavio u Middlesbroughu

Teme:

Nogometaši Watforda slavili su na Riverside stadionu u Middlesbroughu s minimalnih 1:0.

Watford je u osmom kolu Premier lige stigao do treće pobjede, te je Middlesbrough ostavio u donjem dijelu tabele sa samo šest bodova.

Nakon nule u prvih 45 minuta, u nastavku je Watford došao do gola. Igrala se 54. minuta kada je Holebas pogodio za trijumf gostiju.

Ramirez i Downing imali su najbolje šanse za Middlesbrough, no tim Aitora Karanke nije uspio ostati neporažen u današnjem duelu.

José Holebas Goal HD - Middlesbrough 0-1... by nammakudla