Mallorca došla do boda u nastavku utakmice
Utakmica prekinuta 20. novembra nakon što je pogođen sudija

Utakmica između Granade i Mallorce, koja je prekinuta 20. novembra, nastavljena je sinoć i završena je rezultatom 2:2.

Granada i Mallroca sastali su se 20. novembra, kada je u 63. minuti pri rezultatu 2:1 pogođen kišobranom glavni sudija od strane domaćeg navijača, kojeg je odmah policija privela.

Victor je u 24. minuti donio vodstvo Mallorci, a Granada je preko Siqueira u 54. i Martinsa u 59. minuti poreokrenula rezultat.

Međutim, u sinoćnjem nastavku utakmice gosti su uspjeli izjednačiti. Tomer Hemed je udarcem sa bijele tačke u 67. minuti donio bod gostujućoj ekipi.