"Ipak realan ishod meča"
Mancini: Prije njihovog pogotka je bio faul nad Džekom
Aktuelni prvak Engleske Manchester City, u odličnom meču igranom na Etihad stadionu protiv Liverpoola osvojio je samo bod, a rezultat je glasio 2:2.
Menadžer Građana Roberto Mancini smatra da je remi realan ishod, ali je i posebno istakao sporni trenutak kod prvog pogotka gostiju, kada je po njegovom mišljenju fauliran Edin Džeko.
"Prije prvog pogotka dogodila se velika greška. Da se to dogodilo nama bio bi pokazan crveni karton, ali ovako sudija nije vidio ništa", rekao je Italijan dodavši:
"Ipak, na kraju osjećam da je to bio realan rezultat".
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.