Manchester City je sinoć pred svojim navijačima poražen protiv Tottenhama te je tako okončan njihov san da naredne sezone nastupaju u Ligi prvaka.
Loše struje prolaze kroz Eastlands, a mnogi vjeruju da je ovaj poraz razlog zbog kojeg će čelništvo Cityja pronaći novog trenera. Roberto Mancini je, pak, uvjeren da će ostati trener nebesko-plavih, unatoč (ne)uspjehu u ovoj sezoni.I dok se Mancini s novinarima "borio" te branio na pitanja o njegovoj budućnosti, spomenuo se odlazak Carlosa Teveza.
"Carlos Tevez ima ugovor s Manchester Cityjem i ostat će ovdje naredne sezone", kazao je Mancini.
Tevez je ove sezone najbolji strijelac popularnih Građana te se nekako logično nameće da je najmanji krivac što City nije dio najelitnijeg klupskog natjecanja.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.