Manijaci ušli u 10. minuti: Dočekao ih šok na semaforu, uslijedila je oštra poruka igračima!
Manijaci su stigli na Tušanj, ali njihov tim već gubi s dva razlike.

Plavi gube 2:0

Eldar Ganibegović, foto: Emir Dindić

Navijači Željezničara, popularni Manijaci, na Tušanj su danas ušli u 10. minuti. Na semaforu ih je dočekalo izuzetno neugodno iznenađenje.

Drugu utakmicu 16. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine od 13:30 danas na Tušnju igraju Tuzla City i Željezničar.

Ako se po jutru dan poznaje, Željezničar ni danas neće upisati prvu gostujuću pobjedu ove sezone. Utakmica je po njih krenula katastrofalno.

Poveo je City već u 30. sekundi utakmice. Rustemović je vratio jednu loptu svojim stoperima, presjekao ju je Ajdin Nukić i pogodio za vodstvo svog tima.

Na isteku četvrte minute nova lopta u mreži Željezničara. Strijelac je ponovo bio Ajdin Nukić.

Mehanović je šutirao, Muftić je kratko odbio loptu na koju natrčava Nukić i postiže pogodak za nevjerovatnih 2:0 poslije samo četiri minute igre.

Pet minuta nakon toga, odnosno u desetoj minuti, na tribine su počeli ulaziti navijači Željezničara, popularni Manijaci.

Na žalost po njih, dočekalo ih je izuzetno neugodno iznenađenje na semaforu. Njihov tim gubi 2:0.

Za svoje ljubimce odmah su imali i poruku. Možete čuti šta su im skandirali.

Početne postave

FK Tuzla City: Lolić, Nikić, Bihorac, Delimeđac, Nukić, Mehanović, Pantelić, Karjašević (K), Kobiljar, Sušić, Čolić.

FK Željezničar: Muftić, Krpić (K), Mekić, Allyson, Aljaber, Galić, Amoah, Rustemović, Ovčina, Galić, Selimović.

Zaprati FK Željezničar, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: