Marseille konačno upisao pobjedu

Slavili protiv Caena 2:1

Fudbaleri Marseillea upisali su danas pobjedu u okviru 21. kola Ligue 1.

Oni su bili bolji u gostima od ekipe Caena rezultatom 3:1.

Gosti su poveli već u 12. minuti kada je Batshuayi na asistenciju Barrade pogodio za 1:0. Do drugog gola gostiju čekalo se do nastavka meča. Strijelac je ovog puta bio N'Koudou u 60. minuti.

Domaći fudbaleri su uspjeli da se vrate u meč u 67. minuti kada je Rodelin bio precizan u 67. minuti. Ipak, sve nade domaćima da mogu do jednog boda u ovom meču uništio je Sarr golom sedam minuta prije kraja meča.

Marseilleu je ovo bila sedma pobjeda ove sezone, a prva nakon četiri vezana remija. Oni se sada nalaze na 7. mjestu Ligue 1, dok je Caen ostao na poziciji broj 6 sa bodom više.