McClaren debitovao: Derby - Ipswich 4:4

Bivši engleski selektor Steve McClaren imao je nevjerovatan debi na klupi Derby Countyja.

Derby je u utorak navečer u 10. kolu Championshipa ugostio Ipswich, što je bila prilika da McClaren debituje na klupi momčadi sa Pride Parka.

Već nakon devet minuta gosti su vodili sa 2:0, a u 34. minuti rezultat je glasio 1:4. U 47. minuti Bryson smanjuje na 2:4, Ward u 61. minuti vraća nadu domaćinu, da bi Bryson drugim golom u 88. minuti postavio konačnih 4:4.

Ni sam McClaren, bivši trener Twentea i Wolfsburga, nije mogao očekivati da će njegov prvi meč na klupi Derbyja završiti rezultatom - 4:4!