Medunjaninu 90 minuta u pobjedi Gaziantepspora

Turska Superliga

Nogometaši Gaziantepspora uspjeli su ostvariti pobjedu na veoma teškom gostovanju kod Karabukspora.

Gaziantepspor je s 1:0 u okviru 23. kola turske Superllige savladao Karabukspor, čime su sa 12. došli na 11. mjesto na tabeli, te upisali osmu pobjedu.

Strijelac jedinog pogotka bio je Traore, koji je mrežu domaćih zatresao nakon samo 11 minuta igre. Karabukspor nije uspio da se oporavi i izbjegne poraz.

Nama je najvažnije da je u sastavu gostiju svih 90 minuta igrao bh. reprezentativac Haris Medunjanin. Gaziantepspor je sada 11. sa 29 bodova, dok je Karabukspor šesti sa pet bodova više.