Maestralan pogodak Mešanovića u trijumfu Kisvarde

Protiv Debrecena

Haris Zilić

U sedmom kolu mađarske OTP Bank lige, Kisvarda je nakon preokreta savladala Debrecen.

Konačan rezultat glasio je 2:1 za ekipu u čijim redovima je i danas odličnu partiju pružio naš Jasmin Mešanović.

Debrecen je vodio sa 0:1 golom Varge iz 11. minute, a izjednačenje Kisvardi donosi upravo Mešanović u 50. minuti i to na kakav način.

Naš napadač je primio jednu dubinsku loptu, oslobodio se protivničkog igrača i zakucao u dalji golmanov ugao.

Trijumf domaćinima donio je Zličić u 90. minuti susreta.

Kisvarda je nakon sedam kola ldier na tabeli sa 18 bodova, dok Mešanović na svom kontu ima četiri pgotoka.