Lionel Messi uvjeren je da će se Argentina kvalifikovati u četvrtfinale Copa Americe, unatoč katastrofalnom otvaranju i dva boda iz prve dvije utakmice.
Izabranici Sergija Batiste na otvaranju prvenstva remizirali su sa Bolivijom, a onda je uslijedilo i mučenje protiv Kolumbije. Žele li u četvrtfinale, Gauočosi u ponedjeljak moraju savladati Kostariku u posljednjem kolu grupne faze.
"Osjećam se dobro. Uvjeren sam da će se Argentina plasirati dalje. Napredovat ćemo", rekao je Messi za argentinsku novinu Ole.
Argentina i Brazil najavljeni su kao glavni favoriti za Copa Americu koja se ove godine igra upravo u Argentini, no... Messi se i dalje bori za svojom formom. Kao i proteklih godina, za Barcelonu igra sjajno i osvaja trofeje, ali u dresu Argentine mu ne polazi za nogom.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.