Oporavio se od povrede

Messi spreman za utakmicu s Levanteom

Edmir Škorić

U subotu starta nova sezona španske Primere, a aktuelni prvak Barcelona igrat će svoj meč prvog kola u nedjelju.

Barcelona u nedjelju dočekuje Levante na Nou Campu,  a iz katalonskog kluba potvrdili su da će za ovaj meč biti spreman najbolji nogometaš svijeta Lionel Messi.

Argentinac je propustio posljednje dvije utakmice zbog povrede mišića noge. Nije igrao protiv Malezije prijateljsku utakmicu, kao niti protiv Italije u srijedu navečer kada je njegova reprezentacija slavila s 2:1.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.