Milan minimalcem na vrh
Gol se pripisuje Ronaldinhu

Pobjedom protiv Napolia Milan preuzeo vrh

M. Maksimović

U posljednjem dvoboju 10. kola Serie A, Milan je na svom terenu pobjedio Napoli 1:0. Gosti iz Napulja su imali bod u rukama, ali su na kraju presudili sami sebi.

Ćetiri minute pije kraja utakmice centaršut Ronaldinha u mrežu golmana Iezze skrenuo je Denis. Samo dvije minute ranije Kaka nije iskoristio jedanesterac. Napoli je u ovom susretu cijelo drugo poluvrijeme igrao sa deset igrača, jer je Maggio zaradio u 43. minuti crveni karton. Nakon ove pobjede Milan se probio na prvo mjesto ima bod više u odnosu na Udinese i Inter.