Milan za svega 18 minuta "uništio" Modenu, gol postigao i Rade Krunić

Rossoneri već vode sa 4:0

E. Čaušević

Fudbaleri Milana igraju trenutno prijateljsku utakmicu protiv Modene.

Rossoneri se punom parom spremaju za novu sezonu, a danas igraju pripremni meč protiv Modene.

Milan je fantastično otvorio utakmicu i nakon svega 18 minuta bilo je jasno ko će danas pobijediti.

Naime, Milan već vodi sa 4:0 i pokazali su svoju snagu protiv niželigaša Modene.

Milan je poveo već u drugoj minuti kada je gol postigao Brahim Diaz. Diaz je tri minute kasnije bio asistent, a ovaj put pogodak je zabio Leao.

Već u devetoj minuti na semaforu je bilo 3:0. Bennacer je uposlio Tomorija koji matira golmana Modene.

U 18. minuti na scenu je stupio bh. reprezentativac Rade Krunić. Leao je odlično uposlio Krunića koji se sjajno snalazi i pogađa za 4:0.

Zaprati AC Milan, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: