Milan remizirao u Torinu

Posljednji meč 13. kola Serije A

Ekipa Milana odigrala je 2:2 u Torinu sa istoimenim prvoligašem čime je propustila priliku da se približi Milanu na samo jedan bod. Ishod meča u Torinu osim domaćih navijača obradovaće i Josea Mourinha koji je i prije meča isticao kako je Milan nije u stanju slaviti na ovom gostovanju.

Meč za goste nije dobro počeo jer je Stellone u 25. minutu doveo Torineze do delirijuma. No, Milan se vratio samo nekoliko minuta kasnije. Prvo je u 28. Pato izjednačio na 1:1, da bi šest minuta kasnije Ronaldinho doveo „crveno-crne“ u vodstvo od 2:1.

Sve do 78. minuta na semaforu je stajao ovakav rezultat, a tada je Rosina iz jedanaesterca svom timu donio vrijedan bod, tačnije, gosti su izgubili dva koja su imali u džepu.