Milito i Cassano za novu pobjedu Intera

Torino pao na Olimpicu

A. Beganović

U posljednjem susretu 3. kola Serije A fudbaleri Intera su u Torinu sa 2:0 savladali istoimenu domaću momčad.

Inter je sjajno otvorio susret i već u 13. minuti golom Diega Milita je stigao do prednosti.

Sa minimalnim vodstvom Intera se otišlo na odmor, iako su obje momčadi imale svoje prilike za postizanje gola.

U drugom dijelu Torino je krenuo nešto ofanzivnije, u par navrata je zaprijetio preko Sgringa i Bianchija, ali promjene rezultata nije bilo.

Igrala se 66. minuta kada je trener Intera Andrea Stramaccioni napravio sjajna potez. Iz igre je izveo Sneijdera, a uveo je Cassana, koji sedam minuta prije kraja na asistenciju Alvareza potvrđuje pobjedu Intera.

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: