Miroslav Stevanović strijelac u pobjedi Servettea
(Foto: Servette FC)

Drugi gol sezone

Miroslav Stevanović pogodio je danas u pobjedi ekipe Servettea.

Tim iz Ženeve je kao gost u 5. kolu švicarske Super lige savladao Thun sa 0:4, a bh. fudbaler je 'načeo' domaće.

Igrala se 14. minuta kada je Stevanović prekrasnim udarcem sa vrha kaznenog prostora savladao protivničkog golmana za prednost Servettea od 0:1.

Samo četiri minute kasnije Rouiller je povećao prednost gostiju na 0:2, da bi gosti treći i četvrti gol postigli u samom finišu meča.

U 88. minuti dosuđen je penal, a pogodio je Wuthrich nakon odbitka za 0:3. U šestoj minuti nadoknade Stevanović asistira za Schalka koji pogađa za konačnih 0:4.

Stevanoviću je ovo drugi gol u sezoni, a njegovom timu druga pobjeda.