Aktuelni viceprvak Engleske Manchester City, u posljednje četiri godine je izrastao u jednu od najjačih fudbalskih ekipa kako Otoka, tako i cijelog svijeta, a činjenica da su Građani baš u protekle četiri sezone bili dva puta prvaci, i dva puta osvajači drugog mjesta, dovoljno govori o tome.
Bek koji je u Manchester stigao iz redova Lazija u transferu vrijednom 16 miliona funti, nakon pet godina provedenih na Etihadu je i dalje u najozbiljnijoj kombinaciji za novi sastav tima. Mnogo se pričalo o njegovom povratku u Italiju, ali od toga nije bilo ništa ozbiljnije.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.