Monaco i Falcao se provukli u narednu fazu Kupa Francuske

Golom u finišu utakmice

Fudbaleri Monacu su gostujućom pobjedom od 3:2 nad Vannesom u 3. kolu Kupa Francuske osigurali plasman u narednu fazu najmasovnijeg fudbalskog takmičenja u toj zemlji.

Nije se ni krenulo kako treba sa centra, a domaći su već vodili sa 1:0, pogodio je Cakin. Domaći navijači još su slavili kada ih je izjednačujućim golom za 1:1 utišao Radamel Falcao.

Aguemon je u 35. minuti vratio prednost domaćima, da bi Rodriguez četiri minute prije kraja prvog poluvremena pogodio za novo izjednačenje rezultata.

Pobjedu gostima iz Kneževine za plasman u narednu fazu kup takmičenja donio je u 86. minuti gol Ferreire.