Monaco razbio Montpellier, Riviere briljirao

Kneževi slavili i u drugom susretu

Monaco je danas na svom terenu u okviru drugog kola francuske Lige 1 ugostio Montpellier. Domaći su slavili 4:1.

Prvu priliku na susretu imali su domaći, ali je udarac Obbadija neprecizan. Montpellier je zaprijetio u 16. minuti susreta, ali je udarac Montana neprecizan.

Dvije minute kasnije jedanaesterac za domaće. Loptu je na bijelu tačku namjestio Falcao, te je matirao golmana gostujuće ekipe.

Ipak šest minuta kasnije gosti se vraćaju. Strijelac je nakon asistencije Stamboulija bio Victor Montano.

U 31. minuti susreta domaći su zaprijetili. Pokušao je Riviere, ali je njegov udarac neprecizan.

Monaco na odmor ipak odlazi sa prednošću. Strijelac je upravo Emmanuel Riviere u 44. minuti susreta.

Prvu priliku u nastavku imali su gosti, ali je udarac Herrere bio neprecizan.

Domaći u 58. minuti susreta dolaze do dva gola prednosti, a strijelac je nakon asistencije Carrasca još jednom Riviere.

U 63. minuti susreta gosti ostaju sa deset igrača, crveni karton dobio je Congre.

Domaći u 81. minuti susreta postižu još jedan pogodak, a strijelac je opet Riviere.