Monacov drugi tim slavio sa 7:0, PSG siguran

Liga kup

Monaco i PSG lagano su došli do četvrtfinala francuskog Liga kupa.

Monaco je u izmijenjenom sastavu ugostio Rennes i na kraju doslovno ponizio goste, pošto je slavio sa 7:0.

Proslavio se Mbappe sa hat-trickom, a u pobjedi Kneževa zabijali su još Boschilia dvaput, jednom Jean, dok je Cavare postigao autogol u 84. minuti.

PSG je bio nešto obzirniji prema Lillea, pa je slavio 'samo' sa 3:1. Dva gola postigao je Lucas, dok je Jese u 69. bio strijelac trećeg gola za domaće.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Jedini gol za goste iz Lillea postigao je Basa u 89. minuti. Dodajmo da je Nancy u gostima kod St. Etiennea slavio s 1:0, a gol je postigao Dale s penala u 18. minuti.

All Goals HD - Monaco 7 - 0 Rennes - 14.12... by hqfootball2016