Ludnica u Montpellieru: Domaćin u 94. minuti pogodio za 3:3 protiv Marseillea

Gosti nisu izdržali s igračem manje

Sjajan meč odigran je večeras u Montpellieru, gdje je domaćin u zadnjim sekundama došao do boda nakon velike drame (3:3).

Marseille pod vodstvom Jorgae Sampaolija igra dobro, ali večeras mu je nedostajalo malo sreće da u 32. kolu upiše jako važnu pobjedu.

Vodili su gosti s 3:2, no s igračem manje nisu izdržali, pa je Laborde svojim drugim golom postavio konačnih 3:3.

Golijadu je nagovijestio Delort golom u prvoj minuti, ali do poluvremena Milik i Gueye preokreću stvari u korist Marseillea.

Laborde na otvaranju drugog dijela donosi domaćinu izjednačenje (2:2), a u 62. minuti Ćaleta-Car dobija direktan crveni karton. Čak i sa igrače manje Marseille zabija treći gol. U 71. minuti Perrin je pogodio.

Branio se Marseille s igračem manje, odolijevao napadima Montpelliera, ali je u 94. Laborde ipak našao put do mreže Mandande.

Marseille ostaje šesti sa 49 bodova, Montpellier je sedmi s tri boda manje.