Moskovski Dinamo gurnuo Krylyju Sovetov ka dnu tabele

Pobjeda Moskovljanja

Moskovski Dinamo je danas u okviru 27. kola Premier lige Rusije gostovao kod Krylie Sovetov te je slavio sa 1:2. Ovaj poraz je domaćina stavio u jako težak položaj budući da se nalaze u opasnoj zoni.

Goste iz Moskve je u prednost doveo Dzsudzsak već u petoj minuti susreta, a do kraja prvih 45 minuta promjene rezultata nije bilo.

U 61. minuti rezultat je 0:2, a strijelac je bio Solomatin. Asistirao mu je strijlac prvog pogotka, Dzsudzsak.

Četiri minute kasnije, Taranov je na asistenciju Nemova smanjio na 1:2, a to se isostavilo i konačnim rezultatom susreta.