Zbog nedolaska na trening

Mourinho kaznio Coentraa, moguća i prodaja

Adnan Beganović

Trener Reala, Jose Mourinho, novčano je kaznio portugalskog reprezentativca i člana "kraljevskog kluba", Fabija Coentraa, zbog nedolaska na trening.

Na prvi trening Real Madrida u 2013. godini nije došao Coentrao, a kao razlog nedolaska naveo je gužvu u prometu. Međutim, Mourinho nije nasjeo na takvu priču, te je svog sunarodnjaka novčano kaznio.

Španski mediji sa sigurnošću ne mogu potvrditi o kolikom se iznosu radi, no navode da je Posebni još jednom ponovio da je spreman prodati Coentraa, koji je u Real stigao za 30 miliona eura, no uložene novce nikad nije opravdao.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.