Mourinho: Neću govoriti o sudiji

"Jedan od novinara mi je rekao da je nemoguće pobijediti ovdje.", Počeo je svoje obraćanje medijima Jose Mourinho nakon remija u revanš susretu Kupa kralja.

"Već sam to znao od ranije. Igrao sam ovdje sa Chelseaom, Interom, sa Madridom u Ligi prvaka, ligi i u kupu. To nije ništa novo za mene.", kaže Mourinho.

"O suđenju neću ništa da kažem. Nema potrebe. I vi razumijete fudbal i bolje od mene. Inače ne čitam novine često i ne slušam radio, nisam ovisnik o sportskoj štampi, ovaj put ću željno isčekivati da pročitam vaše analize i vaše mišljenje o utakmici."



"Kada moj tim gubi, onda je pauza na poluvremenu, tih deset minuta, veoma kratka i jako brzo prođe kada imate tolko toga za reći.", komentarisao je Mourinho tok utakmice. "Danas je meni bila dovoljna i samo jedna minuta, jer toliko sam govorio. Po mom mišljenju, ekipa je igrala dobro u prvom poluvremenu. Imali smo 4-5 dobrih prilika za pogodak u ovom periodu, pa sam igračima rekao da samo nastave sa istom igrom."

"Ako želite, čestitaću Barceloni na pobjedi koju su ostvarili prošle sedmice na Santiago Bernabeu, toj pobjedi se nema šta prigovoriti, potpuno je zaslužena.", zaključio je Mourinho i izostavio sličan komentar za sinoćnji revanš.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Real Madrid Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.