Mourinho otpisao i Kaku

Midhat Šljivak

Nakon što je pokazao izlazna vrata iz Reala Ricardu Carvalhu i Fernandu Gagu, Jose Mourinho u narednoj sezoni neće računati ni na usluge brazilskog velemajstora Kake.

Kaka i njegov agant su danas obavili razgovor sa Jose Mourinhom, anakon završenog sastanka vidjelo se nezadovoljstvo na njihovim licima, pa španski mediji pretpostavljaju da se bliži rastanak Kake i Reala.

Brazilac je prije tri godine stigao u Real iz Milana za 65 miliona eura, no sjajne nastupe iz dresa Rossonera nije ponovio zbog velikog broja povreda koje su ga zadesile u dresu Kraljeva.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Real Madrid Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.