Moussa Sissoko novi igrač Newcastlea
Dosadašnji veznjak francuskog Toulousea Moussa Sissoko novi je igrač ekipe Newcastlea.
Ova informacija je francuskim medijima potvrđenja u klubu, te će u narednim danima 23-godišnji Sissoko proći medicinske preglede i potpisati višegodišnji ugovor sa Svrakama.
Prije Sissoka, ekipa sa St. James Parka pojačala je svoje redove sa još dvojicom igrača koji su nastupali u francuskoj Ligue 1. Svrake su pojačali Mapou Yanga-Mbiwa i Massadio Haidara.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.