Problemi za Lucescua

Mutu i Chivu propustili posljednji trening

Adnan Beganović

Fudbalska reprezentacija Rumunije uoči duela sa našim nacionalnim timom suočila se sa velikim problemima. Naime, rumunski mediji pišu da su posljednji trening uoči putovanja za BiH propustili Christian Chivu i Adrian Mutu.

Napadač Fiorentine trening je propustio zbog visoke temperature, dok je Chivu sa lakšom povredom iz Intera došao na okupljanje.

Rumunski mediji pišu da je jedan trening zbog zdravstvenih problema propustio i igrač Porta, Cristi Sapunaru, no ipak su uvjereni da će sva trojica fudbalera biti spremni za subotnji okršaj na Bilinom polju.


NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.