Nastavlja se agonija Aston Ville
Tristan je West Hamu donio bod

Engleska Premier liga

Danas je odigrano pet susreta 33. kola engleske Premier lige, a postignuto je skromnih pet golova, dakle pogodak po susretu.

Aston Villa nastavila je sa prosipanjem bodova na svom Villa Parku i sada se četvrto mjesto, odnosno Liga prvaka, čini (pre)daleko za ekipu iz Birminghama. Bod je „vilenjacima“ oteo West Ham.

Domaći su došli u vodstvo pogotkom veterana Emile Heskeya u 11. minuti. Međutim, „čekićari“ su poravnali šest minuta prije kraja, a strijelac je bio još jedan veteran. Nekadašnja vedeta Deportiva iz La Corune, Diego Tristan pogodio je glavom mrežu za 1:1.