
Leotar slavio u Lukavici
Nastavljena crna serija Slavije
U Lukavici, pred praznim tribinama, Slavija je produžila svoju rezultatsku krizu. Iako su dvaput vodili, izabranici Dragana Bjelice poraženi su od Leotara (2:3).
Slavija u posljednje vrijeme igra katastrofalno, što svjedoče i ostvareni rezultati. Nakon što su u prva tri kola dvaput slavili na svom terenu, uslijedila su dva poraza i, evo danas, treći. U te tri utakmice Slavija je primila čak 13 golova.
Danas su igrali bez suspendiranog Gorana Simića, kao i povrijeđenih Milana Nikolića i Nemanje Pušare. Domaći igrači bili su bolji u prvih 45 minuta, no na odmor se otišlo rezultatom 1:1. U dva navrata zaprijetili su preko Ognjena Todorovića, ali Milenković se nije dao savladati.
Ipak, povela je Slavija u 28. minuti, kada je Branko Šešlija, inače bivši igrač Leotara, s nekih 25 metara rezantnim udarcem matirao Milenkovića. Gosti iz Trebinja u finišu prvog dijela uspijevaju poravnati preko Igora Aničića.
U nastavku još zanimljivija utakmica. U petoj minuti nastavka Slavija je ponovo u vodstvu. Milan Muminović je stigao jednu loptu, centrirao u šesnaesterac gostiju iz Trebinja, a Branko Šešlija ponovo zabio svom bivšem klubu. Nešto kasnije, Leotar opet poravnava.
U samoj završnici preokret. U 84. minuti Dragan Vuković je pogodio za pobjedu Leotara nakon centaršuta Nenada Zečevića, a minutu kasnije Slavija je ostala s desetoricom. Zbog simuliranja je isključen Milan Muminović.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.