Nemanja Vidić ostaje u Interu
Nekadašnji kapiten Manchester Uniteda, Nemanja Vidić, ostat će u Interu, javljaju italijanski mediji.
Iako se u posljednje vrijeme mnogo špekulisalo o Vidićevom odlasku iz Intera i povratku na Otok, od toga neće biti ništa.
Iskusni srbijanski defanzivac nije se najbolje snašao u Interu, no kako tvrde italijanski mediji, odličnom partijom protiv Genove, uvjerio je Roberta Mancinija da zaslužuje mjesto u timu.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.