
Nemanja Zlatković, posljednje pojačanje Radnika iz Bijeljine u zimskom prijelaznom roku, doživio je povredu skočnog zgloba u svom debitantskom nastupu protiv Slobode iz Tuzle, zbog koje će odsustvovati sa terena narednih 15 dana.
Povreda Zlatkovića predstavlja problem za trenera Nebojšu Miloševića s obzirom da je još nekoliko igrača povrijeđeno.
Zlatković je oduševio Bijeljince svojim posljednjim nastupom, te ih je uvjerio da će biti veliko pojačanje za naš klub.
Ovaj fudbaler je fenomenalnim šutem u finišu meča sa Slobodom pogodio prečku, a lopta se srećom odbila do Marka Obradovića koji je udarcem glavom donio važnu pobjedu Radniku.
Radnik naredne dvije utakmice će igrati protiv Željezničara. Prva utakmica se igra u srijedu u okviru revanš susreta četvrtfinala Kupa BiH, u prvom duelu bilo je 2:2, a samo tri dana kasnije u susretu 22. kola BH Telecom Premijer Lige BiH ova dva tima će ponovo odmjeriti snage.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.