Šef struke Orašja za SportSport.ba

Neretljak: Zadovoljan sam većim dijelom utakmice

S. Mlaćo

Orašje je i pored ne baš loše igre poraženo danas u 7. kolu Prve lige FBiH od Sloge Simin Han (0:1).

Sloga je slavila pogotkom Ibrahimovića u 31. minuti, mada su Labudovi sa Save u prvom poluvremenu imali par lijepih prilika. Nakon utakmice za SportSport.ba je govorio šef struke Orašja Mato Neretljak.

"Većim dijelom utakmice mogu biti zadovoljan. Bila je ovo zahtjevna uakmica slobodno mogu reći dvije kvalitetene ekipe. Nakon penala imali smo izglednu šansu za postizanje pogotka, a u drugom poluvremenu Slogu je bilo teško probiti. Čestitam domaćinu na korektnosti", kazao je Neretljak.