Nestvaran kiks Kolašinca vratio Crvene đavole u život

Krenuli s centra i izjednačili na 2:2

Endin Čaušević

Veliki derbi 15. kola engleskog Premiershipa na Old Traffordu trenutno igraju Manchester United i Arsenal.

U prvom poluvremenu vidjeli smo po jedan gol na obje strane. Arsenal je prvo poveo u 26. minuti kada je De Gea napravio nevjerovatnu grešku, no samo nekoliko minuta kasnije na 1:1 je poravnao Martial.

Sjajan meč nastavio se u drugom poluvremenu. Arsenal je do nove prednosti stigao u 68. minuti kada je rezervista Lacazette pogodio, na United je izjednačio već u narednom napadu. Veliku grešku napravio je Kolašinac koji je poklonio loptu Lingardu, a on lagano pogađa za 2:2.