Ovo je morao pogoditi

Nestvaran promašaj Kuzmanovića protiv Slobode

E. Čaušević

Fudbaleri Mladosti igraju trenutno na domaćem terenu protiv Slobode u okviru 19. kola Premijer lige BiH.

Mladost je već u trećoj minuti utakmice stigla do prednosti kada je grešku odbrane tuzlanske ekipe iskoristi Mićo Kuzmanović za 1:0. Sredinom drugog poluvremena domaći tim je udvostručio svoju prednost, a ovaj put mrežu Slobode zatresao je Ramović.

Samo minutu kasnije Mladost je mogla i do trećeg gola. Hadžić je sjajno odbranio udarac Aganspahića, a na odbijenu loptu natrčao je Kuzmanović koji je sa svega nekoliko metara promašio prazan gol.