Nevjerovatna pobjeda FK Željezničar protiv FK Famos!

Plavi su bili više nego efikasni

U susretu za treće mjesto na Memorijalnom turniru "4. Viteška" snage su odmjerili nogometaši Željezničara i Famosa.

Sasvim očekivano Plavi su slavili i na kraju osvojili treće mjesto. Bilo je nevjerovatnih 12:0.

Asim Zec je doveo Želju u vodstvo već na samom startu, a isti igrač u 12. minuti povisuje na 2:0. Zajmović je pet minuta kasnije pogodio za 3:0, da bi do kraja prvog poluvremena, Zajmović i Zec pogađali još jednom, dok je dva pogotka upisao Ramović.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme Ramović pogađa za 8:0 i postiže svoj hat trick.

Nedugo nakon toga Subašić glavom povisuje na 9:0, a vrijedi izdvojiti da su domaći sjajnu priliku imali preko Torlakovića koji je pogodio prečku.

U 67. minuti 10:0. Amar Mehić je bio siguran sa 11 metara i nastavio golijadu svog tima.

Nakon toga rezervista Aljić izlazi na golmana Famosa i upisuje se u listu strijelaca.

Do kraja meča vidjeli smo još pogodak Salanovića lijevom nogom i Plavi su slavili visoku pobjedu.