Nevjerovatni Bilobrk skinuo dva penala na Grbavici

Ovaj put "žrtva" je bio Bekrić

E. Čaušević

Fudbaleri Željezničara igraju trenutno revanš utakmicu polufinala Kupa BiH protiv Širokog Brijega.

Tim s Pecare nalazi se pred plasmanom u finale jer na Grbavici desetak minuta prije kraja vodi sa visokih 3:0. Dva gola za Široki postigao je Čabraja, dok je jedan dodao Pandža.

Željo je mogao smanjiti na 1:2 u finišu prvog dijela kada je Zeba izveo penal, ali je Luka Bilobrk odbranio njegov udarac. Golman gostiju pokazao je da je majstor za penale jer je u 74. minuti po drugi put odbranio udarac sa 11 metara, a ovaj put izvođač je bio Samir Bekrić.