Fudbaleri Partizana nisu dobro otvorili Super ligu Srbije.
Nakon nekoliko iznenađujućih poraza i remija, rukovodstvo crno-bijelih odlučilo je da napravi smjenu na klupi. Umjesto Ivana Tomića, došlo je dobro poznato lice Marko Nikolić.
Novi-stari trener, preporodio je tim iz Humske pa je tako Partizan nakon 21. odigranog kola zauzeo drugo mjesto sa 48 osvojenih bodova. Zadovoljan učinjenim je i sam šef struke Beograđana, koji smatra da može i bolje.
"Odigrali smo dobro iako je bila dosta teška situacija kada sam stigao na mjesto trenera. Za sada igru podižemo na viši nivo, ali možemo još bolje. U nastavku će biti nekih korekcija u ekipi te smatram da će sve to dobro izgledati", zaključio je Nikolić.
Super liga Srbije, takmičenje nastavlja 18. februara.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.