Nikolić: Penal je bio čist kao suza

Strateg Partizana ogorčen

D. Vejo

Partizan je današnjom pobjedom nad Javorom u Ivanjici (1:2) zaposjeo na prvo mjesto u Super lige Srbije.

U utakmici punoj uzbuđenja, šef struke tima iz Humske nakon susreta je kazao da je zadovoljan urađenim poslom njegovih izabranika, te skrenuo pažnju na sporni detalj iz 35. minute utakmice.

"Ovo nam je 32. vezani meč bez poraza. Veliki je to niz. Imali smo potpunu kontrolu nad utakmicom. Čak smo u prvih 45 minuta imali nekoliko izglednih prilika za postizanje pogotka, ali eto. Start nad Đurđevićem bio je za najstrožiju kaznu, penal je bio čist", naglasio je trener Partizana, Marko Nikolić.

Crno-bijeli sada čekaju rasplet situacije na sutrašnjoj utakmici između Voždovca i Crvene zvezde.

Naredni meč, Partizan igra na svom terenu protiv ekipe Voždovca.